Marcin Rymgayłło Fotografia ślubna

Menu

Fotografia ślubna

Najnowsze na blogu

O mnie

Marcin Rymgayłło - Fotografia Ślubna

Witam serdecznie na mojej stronie :)

Może na zdjęciu nie wyglądam na wesołego, ale taki jestem na co dzień :) Fotografia jest w mojej krwi od baaaaardzo baaaardzo dawna. Poświęcam się jej każdego dnia, co mam nadzieję widać na moich fotografiach. Bardzo cenię sobie w zdjęciach naturalność, radość z życia i uśmiech. Sesje ze mną są wesołe, pełne radości. Do każdej fotografowanej osoby podchodzę indywidualnie. Każdy człowiek jest inny, niektórzy są nieśmiali, od niektórych aż bije energia. Wiele osób mówiło mi, że nie są fotogeniczni. Robiąc im zdjęcia, zmieniali zdanie :) Uważam, że nie ma osób niefotogenicznych, są tylko słabe ujęcia :) Daję gwarancję, że z moich będziesz zadowolony/a :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie i oczywiście do współpracy ze mną :))

Tak pisali o mnie inni:

"Zdecydowanie można polecić. Marcin robił zdjęcia na naszym ślubie i oczywiście plener - wyszło pięknie. Ma dobre pomysły, potrafi wychwycić najciekawsze momenty, a ostatecznie wychodzą bardzo ciekawe zdjęcia!" Monika i Olek.

"Współpraca z Marcinem to pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Zdjęcia oddają w 100% emocje jakie nam towarzyszły w tym dniu. Plener byl dobrą zabawą w obiektywie fotografa. Jednym zdaniem - głowa pełna pomysłów. Dziękujemy." Ania i Maciek

"Profesjonalista w 100%, zna się na swojej robocie...w efekcie dostaliśmy przepiękne zdjęcia. Polecam!! Współpraca z dobrym humorem :)" Karolina i Darek

"Serdecznie polecamy współpracę z Marcinem Rymgayłło. Podejście fotografa w pełni profesjonalne. Poza tym to mega sympatyczny człowiek, który trafnie doradzi i zna się na swoim fachu, a do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Polecamy w 100%." Ewa i Wojtek.

"Wspominając naszą wspólną sesję nie mogę pozbyć się wrażenia, że my ciągle się uśmiechaliśmy (a nie jesteśmy osobami lubiącymi szczerzyć się przed obiektywem). Super atmosfera i na sesji i na weselu, zdjęcia naturalne, bez sztuczności, a na tym zależało nam najbardziej. No i koniecznie dodam, że wszyscy na tych zdjęciach jacyś tacy piękni powychodzili;) Jeśli ktoś chce czuć się swobodnie i mieć niezwykłą pamiątkę z tych ważnych życiowych dni - polecam, a Tobie Marcin jeszcze raz dziękuje za fajne emocje i pamiątkę na lata w postaci fajnych zdjęć." Marta i Grzegorz.

"Pełen profesjonalizm, sesja w super atmosferze i przepiękne zdjęcia! :) Polecam i zamawiam na kolejne śluby w rodzinie. Jeszcze raz dziękujemy! :)" Monika i Adam.

"SZCZERZE POLECAM, FAJNA ATMOSFERA, ZDJĘCIA SUPER, WIDAĆ ŻE KOCHA TO CO ROBI CO POKAZUJE NA ZDJĘCIACH.PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. DZIĘKUJE ZA PIĘKNE ZDJĘCIA:)" Marzena i Mateusz.